Dzieci z grupy „Sójki” 5.11.2024r. włączyły się do akcji „Szkoła pamięta” i odwiedziły miejsce pamięci zbrodni katyńskiej w Grodzisku Wielkopolski. Jego centralną częścią jest wagon kolejowy z symbolicznymi sylwetkami polskich oficerów, obok znajduje się tablica z napisem „Katyń 1940. Jeśli ja zapomnę o nich, Ty Boże na niebie, zapomnij o mnie! Grodzisk Wielkopolski 2018”. Chwila zadumy i światełko znicza niech nie pozwolą zapomnieć o bohaterach wojny.
« poprzednia 1 następna »








