zwiększ czcionkęzmień kontrast

Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Pluszowy Miś od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu dzieląc z nimi chwile radości, bywa również powiernikiem smutków i lęków. Miś stał się również jednym z ulubionych bohaterów literatury dziecięcej i na stałe zagościł w świecie bajek.

Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. My uczciliśmy je w naszym Przedszkolu w dniu dzisiejszym.

Nasza uroczystość rozpoczęła się ciepłym przywitaniem z Misiem, który odwiedził naszych przedszkolaków świętując wspólnie z nimi swoje święto. Z okazji tego święta Przedszkolaki przygotowały dla Misia tort.

Dzieci w tym dniu poznały historię "misiowego" święta, wspólnie odgadywały zagadki, przygotowane przez Misia. Próbowały "misiowego" smakołyku- słodkiego miodu, oraz uczestniczyły w zabawach ruchowych i plastycznych. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

Na zakończenie tego dnia Przedszkolaki za wykonanie zadań otrzymały od Misia niespodziankę- słodycze oraz dyplom upamiętniający uczestnictwo w Święcie Pluszowego Misia.

Mamy nadzieję, że wspomnienie tego wielkiego "misiowego" święta na długo pozostawi uśmiech na dziecięcych buziach.

Serdecznie dziękujemy Stołówkom Gminnym w Grodzisku Wielkopolskim za włączenie się w nasze działania oraz Radzie Rodziców za zakup stroju misia, który pomógł nam w uatrakcyjnieniu dzisiejszej imprezy.

 

« poprzednia 1 2 3 4 następna »