Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim

ELIMINACJE FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

Dnia 18 kwietnia 2018r. nasze przedszkole wspólnie z CK „Rondo” organizowało eliminacje powiatu grodziskiego XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej CZERWONAK 2018. W eliminacjach tych wzięło udział, aż 13 wykonawców z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych powiatu grodziskiego. W drodze konkursu jury w składzie:

1. Renata Kubale

2. Waldemar Łyczykowski

3. Renata Bosacka

wyłoniło 3 reprezentantów naszego powiatu. Jest nam niezmiernie miło, że wśród laureatów znalazły się dziewczynki z naszego przedszkola z grupy: „Sowy”: Amelia Pozdrowicz z chórkiem – Aleksandrą Alaborską i Jagodą Dolecką.

Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody wręczyli Sekretarz Gminy Grodzisk Wielkopolski Artur Kalinowski oraz Sekretarz Powiatu Tomasz Dolata. Małym wykonawcom serdecznie dziękujemy za udział oraz życzymy dalszych sukcesów. Laureaci będą reprezentować powiat grodziski w eliminacjach rejonowych, które odbędą się 27 maja 2018r., w sali widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury w Obornikach Wlkp.

 

« poprzednia 1 2 następna »