zwiększ czcionkęzmień kontrast

Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim

Aktualności

 • KOLEJNE SUKCESY:
  Miło nam poinformować Państwa, że dzieci z grup "Mrówki", "Motylki", "Sójki" i "Sikorki" wzięły udział w WYZWANIU "DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA" i zdobyły dyplomy.

  .
  Grupa "Sowy" zdobyła certyfikat poświadczający aktywny udział placówki w konkursie "Naukowe wyzwania. Misja: Gramy w zielone".
  .

   

  Gratulujemy i dziękujemy dzieciom i nauczycielom za włożony czas, serce i za zaangażowanie w wykonywane zadania. • Zapraszamy do obejrzenia filmu "Powitanie Jesieni"
 • Uwaga Rodzice!
  Prosimy o zapoznanie się z ulotkami elektronicznymi (wersje ulotek w języku polskim i ukraińskim ) dotyczącymi profilaktyki chorób zakaźnych
  i pasożytniczych przesłanymi przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grodzisku Wielkopolskim w zakładce Co Rodzic Wiedzieć
  Powinien - Biblioteka Rodzica. • Szanowni Państwo,

  Informacje dotyczące ubezpieczenia dzieci w roku szkolnym 2022/2023 zostały Państwu przekazane za pomocą komunikatora iprzedszkole. Decyzja wyboru ubezpieczania dzieci należy do Państwa.

 • Uwaga!
  Rodzice, którzy nie aktywowali kart w systemie iprzedszkole proszeni są o natychmiastowe ich aktywowanie. Ponadto informujmy, że nie aktywowanie karty wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty (całodzienny pobyt w przedszkolu).

 • UWAGA!

  Prosimy Rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola którzy, byli nieobecni na zebraniu z nauczycielem, o odbiór kart do logowania w dniu 29.08.2022 w godzinach 13:00-15:00 w sekretariacie przedszkolnym.

 • Uwaga!

                                                  Rodzice dzieci, które kontynuują edukację przedszkolną.

   

  Za pomocą komunikatora iprzedszkole zostały wysłane do Państwa informacje od nauczycielek prowadzących grupy. Bardzo prosimy na bieżąco o monitorowanie przesyłanych informacji. Ponadto informujemy, że wiadomości przesłane za pomocą komunikatora iprzedszkole można również odczytać na telefonie.

 • KOMUNIKAT!

  Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim poszukuje nauczycieli języka polskiego (w tym, nauczycieli emerytowanych) w celu prowadzenia zajęć z języka polskiego dla dzieci z Ukrainy w miesiącu sierpniu 2022 roku.

  Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoją kandydaturę do dnia 26 lipca 2022 r. (wtorek), wysyłając e-mail na adres: sekretariat@cuwgrodzisk.pl lub osobiście w siedzibie Centrum Usług Wspólnych w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Powstańców Chocieszyńskich 23D w Grodzisku Wielkopolskim, II piętro, pokój nr 6 (sekretariat).

 • Wyprawka  dla dzieci rozpoczynających edukację  przedszkolną na rok szkolny 2022/2023

   

  • obuwie ze sztywną piętką (paputki lub sandały zapinane na rzep),
  • woreczek z rzeczami na przebranie ( majtki 2 szt., skarpetki 2 szt., koszulka z krótkim rękawem, koszulka z długim rękawem, spodnie 2 szt., spodenki krótkie, rajstopki),

   

  Prosimy, aby wszystkie rzeczy ww. zostały podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka (najlepiej na metce czy w miejscu widocznym dla nauczyciela).

  Informacja o rzeczach potrzebnych do leżakowania będzie przekazana na zebraniu w dniu 25.08.2022.

  Dziękujemy 

   

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  Szanowni Rodzice, 
  Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców nowych dzieci oraz Rodziców dzieci, które będą uczęszczały do 4 oddziałów zlokalizowanych w Szkole Podstawowej Nr.1 na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 25.08.2022 r. o godz 16.00  w Przedszkolu Gminnym im. Krasnala Hałabały, ul. Chopina 24. Omawiane będą ważne sprawy dotyczące organizacji oraz funkcjonowania przedszkola, dlatego  prosimy o obowiązkową obecność jednego Rodzica.
  .
 • Szanowni Państwo! 

  Informujemy, że dnia 30.06.2022 od godziny 20:00 planowane są prace konserwacyjne na serwerach. W związku z tym system iPrzedszkole będzie niedostępny do momentu zakończenia prac.

   

 •  

   

   

     

   

       

 • .

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1026 27 następna »