zwiększ czcionkęzmień kontrast

Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim

WALENTYNKI

13 lutego obchodziliśmy w przedszkolu Walentynki. Tego dnia królował kolor czerwony oraz serduszka. Dzieci z radością uczestniczyły w zabawach tematycznych, tańcach i wspólnych konkursach. Nie zabrakło miłych słów, uśmiechów oraz walentynkowych kartek, którymi obdarowywaliśmy swoich kolegów i koleżanki. Był to dzień pełen życzliwości, przyjaźni i pozytywnych emocji.

« poprzednia 1 2 3 4 następna »