zwiększ czcionkęzmień kontrast

Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim

Konkursy

 

 

 

ROK SZKOLNY 2021/2022

OBECNE KONKURSY:

 

ZAKOŃCZONE KONKURSY:

 

ROK SZKOLNY 2020/2021

 • KONKURS EKOLOGICZNO-PLASTYCZNY "SZANUJ CO ZIELONE"

Grupa "Kreciki" wzieła  udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno- Plastycznym "Szanuj co zielone" i wywalczyła Dyplom za zajęcie III miejsca oraz Marta Dolata zdobyła dyplom za uczestnictwo z grupu "Pszczółki".


 • KONKURS "BOHATEROWIE PRZYGÓD KRASNALA HAŁABAŁY"

Nasze Przedszkole wzięło udział w ogólnopolskim konkursie technicznym na wykonanie kukiełki "Bohaterowie przygód krasnala Hałabały", organizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 8 Krasnala Hałabały  w Świętochłowicach. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy dotyczącej teatru, zapoznanie z twórczością Lucyny Krzemienieckiej oraz rozbudzenie kreatywności dzieci.

Zwycięzcą z naszego przedszkola został Artur Górny uczęszczający do grupy Wróbelki, zdobył 1 miejsce, w kategorii wiekowej dzieci 5-6 letnich.

Gratulujemy wygranej!

        

 

 • KONKURS PLASTYCZNY PT. "SZANUJ, CO ZIELONE"
W kwietniu odbył się konkurs plastyczny „Szanuj, co zielone”. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej o tematyce ekologii. Prace, kt
óre wpłynęły od naszych przedszkolaków były bardzo staranne, kreatywne i kolorowe. Wybór zwycięskich prac był bardzo trudny. Prace laureatów, którzy zajęli I i II miejsce wezmą udział w ogólnopolskim etapie konkursu.

Decyzją jury:

I miejsce zajęła – Zuzanna Brychcy „Kreciki”
II miejsce zajęła – Marta Dolata „Pszczółki”
III miejsce zajęła – Nikola Morkowska „Mrówki”

GALERIA ZDJĘĆ


 • KONKURS RECYTATORSKI
W naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski, którego tematem był "Świat wokół nas". W konkursie wzięło udział 18 przedstawicieli wszystkich grup przedszkolnych. Aktualna sytuacja pandemiczna wymusiła inną formę organizacji konkursu niż zazwyczaj. Dzieci zaprezentowały swój talent recytatorski w formie nagrania.
.
Wszyscy uczestniczy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami, a wśród nich wyłoniono troje zwycięzców:
I miejsce - Sara Paluch z grupy "Jeże"
II miejsce - Franciszek Wolnik z grupy "Jaskółki"
III miejsce - Kuba Jakubowski z grupy "Sójki"
.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim dalszych sukcesów.
GALERIA ZDJĘĆ
gafgggg

 

 • KONKURS PLASTYCZNY PT. "KREATYWNA MASECZKA OCHRONNA"

Noszenie maseczki jest koniecznością w okresie epidemiologicznym, dbając o bezpieczeństwo i zapobieganie chorobom przenoszonym drogą kropelkową, zorganizowaliśmy konkurs pt. „Kreatywna maseczka ochronna”. Zadaniem konkursowym było ozdobienie maseczki według swoich pomysłów przez dziecko we współpracy z rodzicem. Wybór zwycięskich prac był bardzo trudny.

Maseczki ocenione zostały pod kątem, oryginalności, pomysłowości, staranności, wartości artystycznej i techniki wykonania.

Decyzją jury:

I miejsce zajęła Małgorzata Pierzyńska- Misie

II miejsce zajęła Agnieszka Jankowska- Wiewiórki

III miejsce zajął Igor Kuska- Jeże

Przyznaliśmy także wyróżnienia dla:

Małgorzta Buda, Patrycja Dolata, Bartosz Tadeusz, Kuba Jakubowski

Gratulujemy wszystkim kreatywności i dziękujemy za zaangażowanie.

GALERIA ZDJĘĆ

 • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PT. "TECHNIKOLUDEK TO NIE TYLKO KOMPUTER, ALE I RODZINA"

Nasze przedszkole wzieło udział w konkursie plastycznym pt."Technikoludek to nie tylko komputer , ale i rodzina" organizowany przez Przedszkole nr 41 w Rybniu.  Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej płaskiej w formacie A4 z ramką. Z naszego przedszkola, Julia Pląskowska z grupy "SARENKI" została wyrózniona oraz Gabriela Napieralska i Amelia Nowak z grupy "JASKÓŁKI" dostały dyplomy za udział. 

Gratulujemy!

   

 • KONKURS PLASTYCZNY PT. "PANI WIOSNA"

W marcu odbył się konkurs plastyczny „PANI WIOSNA”. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej w formacie płaskiej A4. Wpłynęło 117 prac. Wybór zwycięskich prac był bardzo trudny. Oceniane było pomysłowość, wykorzystane materiały oraz współpraca rodzica z dzieckiem.

Decyzją jury: 

I miejsce zajął – Nikodem Trzciołek - Zajączki 

II miejsce zajął – Artur Juszczak – Jaskółki

III miejsce zajęła – Marianna Jensz - Jaskółki 

Przyznaliśmy także wyróżnienia dla: 

Sary Bobrowicz, Klary Kornaś, Antoniny Halasz, Marysi Mołdrzyk, Miłosza Żelawskiego, Adriana Kandulskiego,Kacpra Koślakowicza, Adama Szczepaniaka, Karola Kulus

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Galeria zdjęć 

 • KONKURS "PRZEDSZKOLE BEZ SMOGU" ORGANIZOWANY PRZEZ ELECTROLUX

Nasze Przedszkole uczestniczyło w Akcji „Przedszkole bez smogu”, organizowany przez markę Electrolux. Celem konkursu było promowanie zdrowego oraz czystego powietrza w miejscach, w których przebywają dzieci. W dniach od 11.01.2021 do 7.02.2021 można było wejść na stronę https://przedszkolebezsmogu.pl/ i zagłosować na wybraną placówkę. Dzięki  zaangażowaniu rodziców zebraliśmy 2500 głosów, co nam dało 4 miejsce. Zdobyliśmy nagrodę, wspaniały oczyszczacz powietrza Pure A9 z filtrem antysmogowym oraz dodatkowo filtrem antybakteryjnym i antywirusowym.   

 • KONKURS LOGOPEDYCZNO-PLASTYCZNY

Nasze Przedszkole przyłączyło się do III Ogólnopolskiego Konkursu Logopedyczno- Plastycznego pt. " Czy naprawdę trudne głoski?" przeznaczonego dla dzieci 5-6- letnich. Na konkurs wpłynęło 10 prac. Komisja zwróciła szczególną uwagę na:

- samodzielność wykonania pracy,

- ujęcie tematu,

- walory artystyczne.

Jury przyznało nagrody i wyłoniło zwycięskie prace:

- I miejsce Zofia Szczepaniak

- II miejsce Kuba Jakubowski

- III miejsce Zofia Sikorska

Zwycięskie trzy prace zostały przesłane do dalszego ogólnopolskiego etapu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie !

GALERIA ZDJĘĆ


 • KONKURS "PIOSENKA ZE WSPOMAGANIEM" POD HASŁEM "KAŻDY MOŻE ŚPIEWAĆ"

 W miesiącu lutym odbył się ogólnopolski konkurs dla dzieci pt: „Każdy może śpiewać”. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i kreatywności dzieci oraz nauczycieli jury miało bardzo trudne zadanie w wybraniu trzech pierwszych miejsc.

I miejsce grupa Skowronki : Oliwia Wachowiak, Ewa Stermula , Julia Nowaczyk

II miejsce grupa Wróbelki : Julia Pazgrat, Zofia Chojnacka, Kornelia Jarnot

III miejsce grupa Wiewiórki: Wojciech Olechnowski, Gabriela Flisiewicz

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zainteresowanie i gratulujemy.

GALERIA ZDJĘĆ

 • KONKURS PLASTYCZNY PT. "KOT"

Kolejna edycja konkursu plastycznego odbywającego się w związku ze światowym Dniem Kota, przypadającym 17 lutego. Wpisuje się w to święto znaczenie kotów w życiu człowieka, oraz uwrażliwia dzieci na często trudny koci los.

Do konkursu przystąpiły wszystkie grupy przedszkolne, z których wyłoniono 3 zwycięskie:

 - I miejsce grupa "Mrówki"

 - II miejsce grupa "Sójki"

 - III miejsce grupa "Misie"

Gratulujemy wszystkim kreatywności, pomysłów i dziękujemy za zaangażowanie!

GALERIA ZDJĘĆ

 • KONKURS "JEDZ OWOCE I WARZYWA"

gifNasze przedszkole świętowało kolejny sukces. Grupa Jaskółki zajęła 1 miejsce w ogólnopolskim konkursie dla szkół i przedszkoli „STWÓRZ KOMIKS Z SUPERBOHATERAMI – polskimi warzywami i owocami”. Organizatorem Konkursu była Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych. Konkurs realizowany był w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej „Jedz owoce i warzywa – w nich największa moc się skrywa!”, sfinansowanej ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

Przygotowując krótką opowieść w formie komiksu, którego głównymi postaciami były polskie warzywa i owoce, sześciolatki wykazały się wyjątkową kreatywnością, wyobraźnią oraz zdolnościami plastycznymi. Zaangażowanie przedszkolaków zostało nagrodzone wspaniałymi prezentami - każde dziecko z grupy otrzymało składaną hulajnogę firmy Razor. Udział w konkursie uatrakcyjnił zajęcia na temat zdrowego odżywiania i umożliwił dzieciom rozwijanie zainteresowań oraz zdolności, nagrody natomiast sprawiły wiele radości i zachęciły do udziału w kolejnych konkursach.

GALERIA ZDJĘĆ


 • KONKURS WALENTYNKOWY

Na konkurs wpłynęło 107 pięknych prac. Jurorzy zwrócili szczególną uwagę na:

- zgodność z celami konkursu

- pomysłowość

- walory estetyczne

W toku obrad Jury wyłoniło zwycięskie prace, nasze przedszkolaki zdobyły wyróżnienia za zastosowanie bogatych i ciekawych technik plastycznych.

I miejsce -Igor Jakuboszczak - grupa Sowy

II miejsce -Gabriel Kokociński- grupa Pszczółki

III -Agnieszka Kaczmarek- grupa Sójki

Wyróżnienia :

Zofia Meller - grupa Sowy

Olga Adamczewska- grupa Kreciki

Oliwia Nawrot - grupa Sowy.

 GALERIA ZDJĘĆ

 • NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kartek świątecznych, które mogą przybrać różne formy. Najpiękniejsze kartki to te, które są własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdobione dowolnymi technikami. I właśnie takie piękne kartki brały udział w Gminnym Konkursie na „Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wielkopolskim oraz Hurtownia Format.

Komisja przyznała uczestnikom konkursu nagrody oraz wyróżnienia.

Nagrodzeni laureaci Przedszkola Gminnego im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim

Kategoria I – Przedszkola

I miejsce

Artur Górny - grupa "Wróbelki"

wyróżnienia:

Aleksandra Lange - grupa "Jaskółki"

Jakub Skałecki - grupa "Liski"

Tomasz Braun - grupa "Pszczółki"

Karina Raj - grupa "Słowiki"

Alicja Baumann - grupa "Sikorki".

GALERIA ZDJĘĆ

 • KONKURS LASTYCZNY PT. "BAJKOWY MIŚ"

Z przyjemnością informujemy, że dnia 25 listopada 2020 roku odbył się konkurs plastyczny pt. „Bajkowy Miś” - bohater literatury dziecięcej.

Konkurs był adresowany do wszystkich dzieci z naszego przedszkola. Spośród wybranych prac z każdej grupy zostały wytypowane najlepsze. Organizatorzy konkursu postanowili nagrodzić wszystkich uczestników jednakowo pamiątkowym dyplomem. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

        


ROK SZKOLNY 2019/2020

 • ZDROWA PISANKA

W kwietniu odbył się konkurs Rodzinny Konkurs Wielkanocny „Zdrowa Pisanka”. Zadaniem konkursowym było wykonanie jednej pisanki w formie płaskiej, będącej kompozycją zdrowych produktów spożywczych (warzywa, owoce). Wpłynęło 55 prac. Wybór zwycięskich prac był bardzo trudny. Ocenialiśmy pomysłowość, wykorzystane materiały (czy na pewno są zdrowe?) oraz zaangażowanie dzieci. Decyzją jury:

I miejsce zajął Wojciech Wojciechowski PSZCZÓŁKI

II miejsce zajął Jakub Rupa - Kreciki

III miejsce zajął Artur Górny - Jeże

Przyznaliśmy także wyróżnienia dla:

Leny Marchlewskiej, Emila Pawłowskiego, Marii Mołdrzyk, Adama Suwiczaka oraz Zofii Teopler.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!

Zapraszamy do galerii wyjątkowych „ZDROWYCH PISANEK”.

GALERIA

 • KONKURS "BEZPIECZNIE Z MISIEM"

Grupa Liski z naszego przedszkola wzięła udział w Ogólnopolskim konkursie Literacko-Plastycznym dla przedszkoli "Bezpiecznie z Misiem". Organizatorem konkursu było Przedszkole Nr 2 "Małego Artysty" w Tarnobrzegu.

Celem konkursu było pokazanie zdolności literackich i kreatywności przedszkolaków, rozwijanie umiejętności tworzenia prac plastycznych, fantazji i wyobraźni plastycznej w odniesieniu do zadanego tematu oraz profilaktyka przestrzegania zasad warunkujących bezpieczeństwo własne i innych w różnych sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu dziecka.

Niezmiernie miło nam poinformować, że grupa Liski zajęła w tym konkursie I MIEJSCE.

GRATULUJEMY DZIECIOM KREATYWNOŚCI!


                                           gif               gif

 • KONKURS "PO PROSTU KOCI ŚWIAT"

W miesiącu luty odbył się konkurs dla dzieci pt.: „Po prostu koci świat”. Otrzymaliśmy aż 96 prac, wykonanych przeróżnymi technikami, a w każdej z nich widoczne było wielkie zaangażowanie i kreatywność autora. Jury miało bardzo trudne zadanie w wyborze zwycięskich prac.

1 miejsce zajęły: Julia Pląskowska (Zajączki), Helena Grubińska (Sowy)

2 miejsce zajęła: Anna Janeda (Mrówki), Wiktor Piechota (Jaskółki)

3 miejsce zajął: Marika Majewska (Sarenki), Maria Laufer (Żabki)

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie i gratulujemy tak atrakcyjnych, oryginalnych i barwnych prac.

GALERIA ZDJĘĆ


 • KONKURS NA PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ "TEN MAGICZNY CZAS"

Miło nam poinformować, że w Ogólnopolskim konkursie plastycznym na projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej „ Ten magiczny czas”, którego organizatorem było Muzeum Poczty i Telekomunikacji polskiej we Wrocławiu, a objęty patronatem Biura Filatelistyki Poczta Polska S.A. praca naszego przedszkolaka Leona Kuleczki z grupy „Słowiki” otrzymała wyróżnienie.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim dzieciom, które chętnie zaangażowały się w wykonanie pomysłowych projektów kartek.

gif

 

 • GMINNY KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

W grudniu dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Gminnym Konkursie na samodzielnie wykonaną kartkę świąteczną. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 1 w Grodzisku Wlkp. Prac było bardzo dużo, kartki były przepiękne, wykonane różnymi technikami plastycznymi i komisja miała ogromne trudności w wyłonieniu tych najładniejszych. W kategorii dzieci najmłodszych I miejsce zajął Karol Kulus z grupy Jaskółki, II miejsce zajęła Zuzanna Szczygieł z grupy Sowy, III miejsce otrzymał Wiktor Gadziński z grupy Sowy. Wyróżnienia otrzymali: Martyna Skałecka z grupy Sójki, Lucjan Rzanny i Marcin Pawlak z grupy Biedronki oraz Antoni Łodyga z grupy Liski. Laureatom serdecznie gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ


 •  KONKURS "MIŚ - MÓJ PRZYJACIEL"
W miesiącu listopadzie odbył się konkurs dla dzieci wraz z rodzicami pt: „Miś mój przyjaciel”. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i kreatywności rodziców jury miało bardzo trudne zadanie w wybraniu trzech pierwszych miejsc.

I miejsce zajął: Artur Stefanovych (Sowy)

II miejsce zajęła:Gabriela Wardziak (Skowronki)

III miejsce zajął: Wiktor Lulka (Misie)

Wyróżnienia:

- Jan Piskorek (Liski) , Adrian Kandulski (Kreciki) i Blanka Palicka (Kreciki)
.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie i gratulujemy tak atrakcyjnych, oryginalnych i barwnych prac.

 

GALERIA ZDJĘĆ


 • OGÓLNOPOLSKI KONKURS "MORSKIE OPOWIEŚCI"

Nasze przedszkole zostało zaproszone do udziału w Ogólnopolskmi konkursie pod hasłem "Morskie opowieści", organizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 35 "Krasnala Hałabały" w Szczecinie, w którym wzięły udział grupy Liski, Pszczółki i Zajączki. Zadaniem uczestników było napisanie opowiadania o morskich przygodach Krasnala Hałabały wraz z wykonaniem ilustracji. Nasze przedszkolaki świetnie się spisały, ponieważ, ważne miejsa pozajmowały.

Gratulujemy:

I Miejsce - grupa Liski , "Niezwykła podróż Hałabały"

III Miejsce - grupa Pszczółki, "Krasnal Hałabała i Morskie opowieści"

Dyplom za udział - grupa Zajaczki, "Przygody Krasnala Hałabały i syrenki Zosi"

  

  

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

KONKURS "NAJPIĘKNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY"

Dnia 13 grudnia 2018 roku rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny. Zadaniem konkursowym było przygotowanie przez dziecko we współpracy z rodzicem stroika bożonarodzeniowego w dowolnej formie, wielkości i kształcie. Konkurs spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony naszych podopiecznych i ich rodziców. Łącznie wpłynęły 84 stroiki, wykonane przez 82 uczestników. Jury stanęło przed bardzo trudnym wyborem i wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - Amadeusz Brychcy - grupa "Mrówki",

II miejsce - Maria Słupińska - grupa "Sójki",

III miejsce - Julia Pakuła - grupa "Sowy".

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem oraz bardzo wysoki poziom artystyczny, przyznano także 8 wyróżnień: Piotr Adamczak - Misie, Szymon Franek - Wiewiórki, Lena Bartkowiak - Wróbelki, Kinga Urbańska - Mrówki, Julia Ciesielska - Mrówki, Zuzanna Szczygieł - Skowronki, Franciszek Śmieszek - Sójki, Oliwier Marciniak - Słowiki.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe polskiego producenta i dystrybutora artykułów szkolnych - marki "Bambino", zaś pozostali uczestnicy dyplomy i słodkie upominki. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Dzieciom i rodzicom serdecznie gratulujemy pomysłowości oraz ogromnego wkładu twórczego i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

GALERIA ZDJĘĆ

KONKURS "BIAŁY ORZEŁ"

19 listopada 2018r. w Gminnym Przedszkolu im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: "Biały Orzeł".

Wyłoniono laureatów:

 • I miejsce zajął Bartek Lizak z grupy Szpaki, 
 • II miejsce Julia Strzelec z grupy Kreciki
 • III miejsce Zuzanna Jastrząb z grupy Sikorki.
Przyznano także 5 wyróżnień. Otrzymali je: Bartek Schmidt z grupy Jaskółki, Michalina Borowska z grupy Szpaki, Lucjan Rzanny z grupy Wróbelki, Bartosz Czajka z grupy Słowiki i Julia Pięta z grupy Szpaki.

Wręczenia dyplomów i nagród książkowych dokonała Pani Dyrektor oraz koordynator konkursu.

Konkurs uświadomił dzieciom, że godło Polski nie jest tylko pięknym obrazem przedstawiającym "białego orła" lecz jednym z najważniejszych symboli narodowych, a wykonanie pracy plastycznej jest propagowaniem wzorca nowoczesnego patriotyzmu.

GALERIA ZDJĘĆ

KONKURS "MOJA BIAŁO - CZERWONA"

Dnia 16 października 2018 roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. "Moja biało - czerwona", nawiązujący swą tematyką do rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej według własnej interpretacji tematu "Moja biało - czerwona". Łącznie przygotowano 38 prac. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem i wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - Oliwier Marciniak - grupa "Słowiki",

II miejsce - Maja Miller - grupa "Żuczki",

III miejsce - Mateusz Chmiel - grupa "Jaskółki".

Ze względu na wysoki poziom artystyczny prac konkursowych, przyznano także 8 wyróżnień: Przemysław Olechnowski – Kreciki, Julia Strzelec – Kreciki, Michalina Bartkowiak – Wróbelki, Patrycja Jutkowiak – Żuczki, Zuzanna Jastrząb – Sikorki, Marta Owsiana – Sikorki, Michalina Borowska – Szpaki, Aleksandra Kęsy – Słowiki.

Dzieciom i rodzicom serdecznie gratulujemy pomysłowości, dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

GALERIA ZDJĘĆ

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 • KONKURS "ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II - WIELKI POLAK"

Nasz przedszkolak, Bartosz Słupiński z grupy „Jaskółki” uczestniczył w  IV Wielkopolskim Konkursie Plastycznym dla Przedszkolaków pod hasłem: ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II  WIELKI POLAK. Za udział w konkursie Bartek został uhonorowany dyplomem oraz piękną książką o Papieżu Polaku.                                   

Dziękujemy Bartkowi i jego Rodzicom za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów.

 

 • KONKURS "MAJOWE KWIATY"

Dnia 25 maja 2018roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. "Majowe kwiaty", ogłoszony dla dzieci i nauczycieli z naszego przedszkola. Zadanie konkursowe polegało na zrobieniu wiosennego kwiatu z materiałów przeznaczonych do wyrzucenia. Łącznie przygotowano 38 prac. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem i wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - grupa "Słowiki"

II miejsce - grupa " Zajączki"

III miejsce - grupa "Misie"

Dzieciom i nauczycielom gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zaangażowanie.

GALERIA ZDJĘĆ

 • KONKURS "ANGLIA OCZAMI DZIECKA - SYMBOLE ANGLII"

Dnia 20 kwietnia rozstrzygnięty został konkurs pt. „Anglia oczami dziecka - symbole Anglii”. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem wyboru tych najpiękniejszych, gdyż każda z prac przestawiała ogromne walory estetyczne. Łącznie przygotowane zostały 83 prace, które zostały wywieszone w holu przedszkola. Nagrody zostały rozdane podczas Dnia Anglii przez Panią Dyrektor oraz Królową Elżbietę II.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce: Filip Rzanny

II miejsce: Aleks Konieczny

III miejsce: Wojciech Kulus i Wojciech Hamrol

Przyznano także 4 wyróżnienia:

• Matylda Lechna

• Gabriela Tomaszewska

• Wiktoria Dziewiel

• Hanna Wencel

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.

Gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zaangażowanie.

GALERIA ZDJĘĆ


 • KONKURS NA STROIK ŚWIĄTECZNY

Dnia 19 grudnia rozstrzygnięty został KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem wyboru tych najpiękniejszych, gdyż każda z prac przestawiała ogromne walory estetyczne. Do konkursu zgłoszono 93 prace. Jury dokonało oceny prac konkursowych i wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce: Oliwier Marciniak - Szpaki

II miejsce: Wiktor Gadziński - Jeże

III miejsce: Mikołaj Biały - Sikorki

Przyznano także 5 wyróżnień:

1. Karol Kulus- Misie

2. Wojtek Kulus- Żuczki

3. Julita Kuleczka- Słowiki

4. Zuzanna Owsiana- Sowy

5. Nikodem Urbanek- Pszczółki

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Rodzicom i dzieciom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy pomysłowości.

 

 • KONKURS "GDZIE MIESZKA MUZYKA?"
Rozstrzygnięty został konkurs "Gdzie mieszka muzyka". Jury staneło przed bardzo trudnym wyborem najlepszych prac, gdyż każda praca odzwierciedlała tematyke konkursu.

A oto wyniki: 

I miejsce - Emilia Nowak grupa Jaskółki

II miejsce - Allan Zawieja grupa Zajączki

III miejsce - Maja Gadzińska grupa Liski

Gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zaangażowanie.

GALERIA ZDJĘĆ
 
  
 • KONKURS "PTAKI W EUROPIE"

Rozstrzygnięty został konkurs pt. „Ptaki w Europie”. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem wyboru tych najpiękniejszych, gdyż każda z prac przestawiała ogromne walory estetyczne. Łącznie przygotowano 19 prac.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce: GRUPA „SŁOWIKI”

II miejsce: GRUPA „LISKI”

III miejsce: GRUPA „KRECIKI”.

Gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zaangażowanie.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 • KONKURS "CUDA Z JESIENNEGO LIŚCIA"

Dnia 13 października rozstrzygnięty został konkurs pt. „Cuda z jesiennego liścia”. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem wyboru tych najpiękniejszych, gdyż każda z prac przestawiała ogromne walory estetyczne. Łącznie przygotowane zostały 66 prac.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce: Matylda Lechna

II miejsce: Patrycja Jutkowiak

III miejsce: Mikołaj Biały 

Przyznano także … wyróżnienia:

• Filip Jankowski

• Antoni Paluch

• Zuzanna Szczygieł

• Bartosz Szmidt

 Gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zaangażowanie.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 • KONKURS "ŚNIEGOWE BAŁWANY I BAŁWANKI"
Zachęcamy do obejrzenia naszych prac wysłanych na konkurs zorganizowany przez Zespół Miejskich Przedszkoli nr 1 w Rudzie Ślaskiej.

GALERIA ZDJĘĆ

 • KONKURS "OZDOBA ZIMOWA"
Nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Ozdoba zimowa". Wysłaliśmy prace konkursowe i trzymaliśmy kciuki za naszych małych autorów. Nasze przedszkole otrzymało dyplom za wzięcie udziału. 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 • KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY

Zadaniem konkursowym było przygotowanie przez dziecko we współpracy z rodzicem stroika bożonarodzeniowego w dowolnej formie, wielkości i kształcie. 

REGULAMIN KONKURSU

Dnia 16 grudnia rozstrzygnięty został KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem wyboru tych najpiękniejszych, gdyż każda z prac przestawiała ogromne walory estetyczne. Łącznie przygotowane zostały 72 stroiki.

Jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce: Oliwier Marciniak - „Szpaki”

II miejsce: Wojciech Kulus - „Wiewiórki”

III miejsce: Oskar Kubicki - „Kreciki”.

Przyznano także 6 wyróżnień:

• Cezary Chróst – „Liski”;

• Agata Krupa – „Sowy”;

• Patrycja Krzyżanek – „Sójki”;

• Mikołaj Kulczyński – „Sarenki”;

• Emilia Rajter – Szajek – „Sowy”;

• Artur Stefanovych – „Wiewiórki”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zaangażowanie.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 • KONKURS „Krasnal Hałabała i jego ulubieni bohaterowie z literatury dziecięcej

Nasze przedszkole zostało zaproszone do udziału w konkursie „Krasnal Hałabała i jego ulubieni bohaterowie z literatury dziecięcej”, organizowanym przez Przedszkole nr 8 Krasnala Hałabały w Czerwionce-Leszczynach. - zadaniem uczestników konkursu było wykonanie ilustracji przedstawiającej Krasnala Hałabałę wraz z ulubionymi bohaterami książeczek dla dzieci.

Nasze przedszkolaki świetnie się spisały, przygotowując piękne prace plastyczne, przedstawiające naszego patrona. Trudno było wybrać te 3 najpiękniejsze.

W KONKURSIE WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁA PRACA ANNY SZCZESZEK Z GRUPY "ŻUCZKI".

KONKURS

 • KONKURS PLASTYCZNY "ZIEMNIAKI CUDAKI"

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za udział w konkursie “Ziemniaki cudaki”. Konkurs polegał na wykonaniu z ziemniaków najróżniejszych cudaków.


 • KONKURS EDUEKO

Dzieci z grupy "ŻUCZKI" przystąpiły do projektu ekologicznego "EDUEKO". Poznały drogę odpadów, segregację śmieci, jak dbać o nasza planetę oraz znaczenie recyklingu. W ramach projektu wzięły udział w konkursie organizowanym przez ZWIĄZEK MIĘDZYGMINNY "CENTRUM ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW SELEKT" W CZEMPINIU. Zadanie polegało na wykonaniu pojemnika na odpady z użyciem materiałów recyklingowych oraz stworzeniu ciekawej historii nawiązujacej do tematu pracy.

W kategorii "PRZEDSZKOLA" otrzymaliśmy WYRÓŻNIENIE.

 

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

 • KONKURS RYSUNKOWY "LEŚNA RODZINA"

Dziękujemy przedszkolakom za wykonanie 23 prac plastycznych do konkursu pt. "Leśna rodzina". Prace zostały wysłane, następnie będą ocenione przez Komisję Konkursową na szczeblu ogólnopolskim. Termin rozstrzygnięcia upływa 20 maja.

 • KONKURS FESTIWAL PIOSENKI

Dnia 23 marca 2016 roku odbył się "Wewnętrzny Festiwal Piosenki Dziecięcej" w naszym przedszkolu. Do konkursu przystapiło 19 grup, z których wyłowiono 4 zwycięzców. Wygrane dzieci dostały się do kolejnego etapu, który odbędzie się w kwietniu. Oto nasi zwycięzcy:

 • Maja Urbańska - grupa "Zajączki"
 • Bartosz Słupiński - grupa "Skowronki"
 • Inga Michalczak - grupa "Mrówki"
 • Zofia Łapacz - grupa "Żuczki"
O przedszkolu
 • Aktualności
 • Strefa przedszkolaka
 • Co rodzic wiedzieć powinien
 • Galeria
 • Kontakt
 • Deklaracja dostępności
 • © 2011 Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim. Wszelkie prawa zastrzeżone!