RADA RODZICÓW

Komisja Rewizyjna - Wieczorek Anna

- Kasperczak Joanna

WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW

Odbiorca przelewu: Rada Rodziców przy Przedszkolu Gminnym im.Krasnala Hałabały w Grodzisku Wlkp. ul.Chopina 24, 62-065 Grodzisk Wlkp

Konto bankowe: Santander Consumer Bank Grodzisk Wielkopolski

Numer konta: 32 1090 1434 0000 0001 2197 2157

Tytuł przelewu: składka na RR, imię i nazwisko dziecka, grupa przedszkolna,

np. składka na Radę Rodziców, Jan Kowalski, grupa Misie

Kwota: 50zł.

Termin płatności: do dnia 30 listopada 2018r.

W przypadku rodziców posiadających dwoje lub więcej dzieci kwotę można uiścić do 31.01.2019r.

********************

Grodzisk Wielkopolski, dnia 02 października 2018r.

Drodzy Rodzice !

Rada Rodziców na zebraniu w dniu 02 października 2018r. podjęła uchwałę w sprawie wysokości składki, która wynosi 50 zł. na rok na każde dziecko. Kwota ta nie obejmuje zakupu paczek gwiazdkowych. Zakup paczek dokonywany będzie we własnym zakresie w kwocie 20 zł. na dziecko przez trójki w poszczególnych grupach.

Wszystkie zebrane fundusze wykorzystane zostaną na wspieranie statutowej działalności naszego przedszkola, np. zakup nagród w konkursach,dyplomów z okazji pasowania na przedszkolaka, wyprawki z okazji ukończenia edukacji przedszkolnej – dzieci 6-letnich, upominków z okazji Mikołajków, Zajączka, wycieczki z okazji ukończenia edukacji przedszkolnej, organizowanie różnych imprez przedszkolnych ( balik karnawałowy, Dzień Przedszkolaka, spotkanie z iluzjonistą, Dzień Dziecka), co powoduje, że każde dziecko skorzysta z tych pieniędzy. Mam nadzieję więc, że wszyscy rodzice solidarnie włączą się w dofinansowywanie działań, których nie pokrywa przedszkole, lecz właśnie Rada Rodziców.

Rodzice dzieci mogą wpłacać składki na konto Rady Rodziców Przedszkola Gminnego im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim: Nr konta 32 1090 1434 0000 0001 2197 2157. W tytule przelewu proszę podać „ Składka RR, imię i nazwisko dziecka, grupa przedszkolna.”

Rodzice posiadający jedno dziecko uiszczają wpłatę jednorazowo w kwocie 50zł. do 30.11.2018 r. W przypadku rodziców mających dwoje lub więcej dzieci kwotę można uiścić do 31.01.2019r.

Zapraszam także do kontaktu z Radą tych rodziców, którzy mogą wesprzeć nasze działania w sposób pozafinansowy – wykorzystując własne talenty czy pasje lub w sposób rzeczowy – ofiarowując przedmioty, które mogłyby stanowić nagrody dla dzieci biorących udział w konkursach.

Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy w sposób aktywny angażują się w życie przedszkola.

Przewodniczący Rady Rodziców

Jacek Słupiński

********************

12 stycznia 2018r. odbyła się zabawa karnawałowa, zorganizowana przez Radę Rodziców działającą przy naszym przedszkolu. Dochody z zabawy zostały przeznaczone na zakup sprzętu audiowizualnego oraz wież do sal przedszkolnych, za co Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy. Nowy sprzęt z pewnością uatrakcyjni zajęcia oraz pobyt dzieci w przedszkolu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przekazania sprzętu do grup:

********************

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup strojów oraz pomponów dla dzieci, które będą wykorzystywane podczas występów.

Konkurs "Mam 6 lat"

W roku szkolnym 2012/13 nasze przedszkole przystąpiło do II edycji konkursu "Mam 6 lat", ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, skierowanego do rad rodziców w szkołach i przedszkolach. W kategorii "Przyjaźnie z przedszkola do szkoły? Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim po raz drugi zajęło I miejsce i orzymało tytuł "Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły".

W I edycji konkursu, w roku szkolnym 2011/12, w kategorii "Przyjaźnie z przedszkola do szkoły" nasze przedszkole zajęło I miejsce i otrzymało tytuł "Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły".

d         podziekowanie          dyplom