RADA RODZICÓW

Komisja Rewizyjna - Wieczorek Anna

-  Jutkowiak Katarzyna

WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW

Odbiorca przelewu: Rada Rodziców przy Przedszkolu Gminnym im.Krasnala Hałabały w Grodzisku Wlkp. ul.Chopina 24, 62-065 Grodzisk Wlkp

Konto bankowe: Bank BZ WBK Grodzisk Wielkopolski

Numer konta: 32 1090 1434 0000 0001 2197 2157

Tytuł przelewu: składka na RR, imię i nazwisko dziecka, grupa przedszkolna,

np. składka na Radę Rodziców, Jan Kowalski, grupa Misie

Kwota: 40zł.

Termin płatności: do dnia 31 października 2017r.

W przypadku rodziców posiadających dwoje lub więcej dzieci kwotę można uiścić w dwóch ratach:

I rata do 31.10.2017r.,

II rata do 30.11.2017r.

********************

12 stycznia 2018r. odbyła się zabawa karnawałowa, zorganizowana przez Radę Rodziców działającą przy naszym przedszkolu. Dochody z zabawy zostały przeznaczone na zakup sprzętu audiowizualnego oraz wież do sal przedszkolnych, za co Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy. Nowy sprzęt z pewnością uatrakcyjni zajęcia oraz pobyt dzieci w przedszkolu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przekazania sprzętu do grup:

********************

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup strojów oraz pomponów dla dzieci, które będą wykorzystywane podczas występów.

Konkurs "Mam 6 lat"

W roku szkolnym 2012/13 nasze przedszkole przystąpiło do II edycji konkursu "Mam 6 lat", ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, skierowanego do rad rodziców w szkołach i przedszkolach. W kategorii "Przyjaźnie z przedszkola do szkoły? Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim po raz drugi zajęło I miejsce i orzymało tytuł "Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły".

W I edycji konkursu, w roku szkolnym 2011/12, w kategorii "Przyjaźnie z przedszkola do szkoły" nasze przedszkole zajęło I miejsce i otrzymało tytuł "Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły".

d         podziekowanie          dyplom