zwiększ czcionkęzmień kontrast

Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim

Aktualności

 • Uwaga!

                                                  Rodzice dzieci, które kontynuują edukację przedszkolną.

   

  Za pomocą komunikatora iprzedszkole zostały wysłane do Państwa informacje od nauczycielek prowadzących grupy. Bardzo prosimy na bieżąco o monitorowanie przesyłanych informacji. Ponadto informujemy, że wiadomości przesłane za pomocą komunikatora iprzedszkole można również odczytać na telefonie.

 • KOMUNIKAT!

  Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim poszukuje nauczycieli języka polskiego (w tym, nauczycieli emerytowanych) w celu prowadzenia zajęć z języka polskiego dla dzieci z Ukrainy w miesiącu sierpniu 2022 roku.

  Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoją kandydaturę do dnia 26 lipca 2022 r. (wtorek), wysyłając e-mail na adres: sekretariat@cuwgrodzisk.pl lub osobiście w siedzibie Centrum Usług Wspólnych w Grodzisku Wielkopolskim przy ulicy Powstańców Chocieszyńskich 23D w Grodzisku Wielkopolskim, II piętro, pokój nr 6 (sekretariat).

 • Wyprawka  dla dzieci rozpoczynających edukację  przedszkolną na rok szkolny 2022/2023

   

  • obuwie ze sztywną piętką (paputki lub sandały zapinane na rzep),
  • woreczek z rzeczami na przebranie ( majtki 2 szt., skarpetki 2 szt., koszulka z krótkim rękawem, koszulka z długim rękawem, spodnie 2 szt., spodenki krótkie, rajstopki),

   

  Prosimy, aby wszystkie rzeczy ww. zostały podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka (najlepiej na metce czy w miejscu widocznym dla nauczyciela).

  Informacja o rzeczach potrzebnych do leżakowania będzie przekazana na zebraniu w dniu 25.08.2022.

  Dziękujemy 

 • .
 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  Szanowni Rodzice, 
  Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców nowych dzieci oraz Rodziców dzieci, które będą uczęszczały do 4 oddziałów zlokalizowanych w Szkole Podstawowej Nr.1 na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 25.08.2022 r. o godz 16.00  w Przedszkolu Gminnym im. Krasnala Hałabały, ul. Chopina 24. Omawiane będą ważne sprawy dotyczące organizacji oraz funkcjonowania przedszkola, dlatego  prosimy o obowiązkową obecność jednego Rodzica.
  .
 • Szanowni Państwo! 

  Informujemy, że dnia 30.06.2022 od godziny 20:00 planowane są prace konserwacyjne na serwerach. W związku z tym system iPrzedszkole będzie niedostępny do momentu zakończenia prac.

   

 •  

   

   

     

   

       

 • .
 • DRODZY RODZICE!

  Informuję, że w miesiącu lipcu i sierpniu następuje zmiana funkcjonowania przedszkola. Funkcjonować będzie przedszkole ul. Chopina. Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny jest zgłoszenie dziecka poprzez program iprzedszkole (zgłoszenie nieobecności). Bardzo proszę o rozważne podejmowanie decyzji, która umożliwi mi ułożenie organizacji przedszkola. Ponadto informuję, że w okresie letnim kadra przedszkola również będzie korzystała z urlopu. Dzieci będą w grupie mieszanej wiekowo pod opieką dyżurujących nauczycieli, którzy będą organizować zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Ze względu na konieczność zaplanowania organizacji pracy na czas wakacji, udzielania pracownikom urlopu proszę Rodziców o ponowne przemyślenie decyzji do 15.06.2022 r. dotyczącej terminu pobytu dziecka w przedszkolu.

   

  Z poważaniem

  Dyrektor Przedszkola

  Alicja Andrys

 • "DRZWI OTWARTE"
  .
         Dnia 7 czerwca 2022 r. , zrobiło się gwarno w Przedszkolu Gminnym im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim.  Zorganizowano „Drzwi Otwarte” dla dzieci, które od września rozpoczną edukację w tutejszym przedszkolu. Maluchy nieśmiało, ale z zaciekawieniem przekroczyły próg przedszkola, w którym witał ichKrasnal Hałabała. Dzieci z rodzicami oglądały sale i poznały personel przedszkola. Dużym zainteresowaniem cieszyły się sale zabaw, w których dzieci wspólnie z rodzicami i nauczycielami mogły uczestniczyć w różnorodnych zabawach. Wszystkie dzieci wychodziły z uśmiechem, pamiątkowymi medalami i balonami w rękach.
  .

 • .

 • .

 •  
 •  

  Zapraszamy do obejrzenia filmu: DZIEŃ DZIECKA

 • .

 • Dzisiaj obchodzimy wyjatkowe święto - DZIEŃ MATKI.

  Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy, oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość.

  W ten piękny i radosny dzień wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia: długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i zawsze pociechy ze swoich dzieci.

   

  gif

 • UWAGA RODZICE
   LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH             
   W POSTĘPOWANIU REKR
  UTACYJNYM UZUPEŁNIAJĄCYM DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH
  NA ROK SZKOLNY 202
  2/2023

  Informujemy, że dnia 24 maja zostały wywieszone na drzwiach wejściowych przedszkoli / oddziałów przedszkolnych listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do powyższych placówek. Informacja o przyjęciu kandydata jest dostępna również w programie Nabór do przedszkola, po zalogowaniu się w witrynie kandydata (pozycja Aktualności w bocznym menu).

 • Apel do Rodziców!!!

  Drodzy Rodzice, czujemy się w obowiązku ostrzec Państwa przed ostatnio dość popularną grą Huggy Wuggy. Dzieci z łatwością mogą obejrzeć ją w Internecie, zaś materiały z tą postacią są m.in. na YouTube. Maskotka to niebieski potworek z ostrymi zębami, który śpiewa niepokojące piosenki o przytulaniu i zabijaniu, wzbudza i nasila agresję. Treści związane z Huggy Wuggy z pewnością nie są odpowiednie dla dzieci. Wiążą się one z przemocą, zabijaniem i horrorem.

  Zwracamy się do Państwa z prośbą – kontrolujmy dzieci w sieci. Każdy z Państwa, może wykorzystać do kontroli w sieci aplikację Kontrola Rodzicielska. Informacja jest po to, żeby uświadomić tych z Państwa, którzy nie mieli pojęcia z czym jest związana jest ta niepozorna maskotka, której popularność rośnie w zatrważającym tempie. Czujemy się zobowiązani do czuwania nad bezpieczeństwem i zdrowiem psychicznym Państwa pociech. Dbajmy wspólnie o dobro naszych dzieci.

  Z poważaniem

  Dyrektor Przedszkola

  Gminnego im. Krasnala Hałabały