zwiększ czcionkęzmień kontrast

Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim

Aktualności

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  Szanowni Rodzice, 
  Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców nowych dzieci oraz Rodziców dzieci, które będą uczęszczały do 4 oddziałów zlokalizowanych w Szkole Podstawowej Nr.1 na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 25.08.2022 r. o godz 16.00  w Przedszkolu Gminnym im. Krasnala Hałabały, ul. Chopina 24. Omawiane będą ważne sprawy dotyczące organizacji oraz funkcjonowania przedszkola, dlatego  prosimy o obowiązkową obecność jednego Rodzica.
  .
 • Szanowni Państwo! 

  Informujemy, że dnia 30.06.2022 od godziny 20:00 planowane są prace konserwacyjne na serwerach. W związku z tym system iPrzedszkole będzie niedostępny do momentu zakończenia prac.

   

 •  

   

   

     

   

       

 • .
 • DRODZY RODZICE!

  Informuję, że w miesiącu lipcu i sierpniu następuje zmiana funkcjonowania przedszkola. Funkcjonować będzie przedszkole ul. Chopina. Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny jest zgłoszenie dziecka poprzez program iprzedszkole (zgłoszenie nieobecności). Bardzo proszę o rozważne podejmowanie decyzji, która umożliwi mi ułożenie organizacji przedszkola. Ponadto informuję, że w okresie letnim kadra przedszkola również będzie korzystała z urlopu. Dzieci będą w grupie mieszanej wiekowo pod opieką dyżurujących nauczycieli, którzy będą organizować zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Ze względu na konieczność zaplanowania organizacji pracy na czas wakacji, udzielania pracownikom urlopu proszę Rodziców o ponowne przemyślenie decyzji do 15.06.2022 r. dotyczącej terminu pobytu dziecka w przedszkolu.

   

  Z poważaniem

  Dyrektor Przedszkola

  Alicja Andrys

 • "DRZWI OTWARTE"
  .
         Dnia 7 czerwca 2022 r. , zrobiło się gwarno w Przedszkolu Gminnym im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim.  Zorganizowano „Drzwi Otwarte” dla dzieci, które od września rozpoczną edukację w tutejszym przedszkolu. Maluchy nieśmiało, ale z zaciekawieniem przekroczyły próg przedszkola, w którym witał ichKrasnal Hałabała. Dzieci z rodzicami oglądały sale i poznały personel przedszkola. Dużym zainteresowaniem cieszyły się sale zabaw, w których dzieci wspólnie z rodzicami i nauczycielami mogły uczestniczyć w różnorodnych zabawach. Wszystkie dzieci wychodziły z uśmiechem, pamiątkowymi medalami i balonami w rękach.
  .

 • .

 • .

 •  
 •  

  Zapraszamy do obejrzenia filmu: DZIEŃ DZIECKA

 • .

 • Dzisiaj obchodzimy wyjatkowe święto - DZIEŃ MATKI.

  Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy, oraz że każdej Mamie należy się moc uścisków, buziaków i milion bukietów kwiatów za jej bezwarunkową miłość.

  W ten piękny i radosny dzień wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia: długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i zawsze pociechy ze swoich dzieci.

   

  gif

 • UWAGA RODZICE
   LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH             
   W POSTĘPOWANIU REKR
  UTACYJNYM UZUPEŁNIAJĄCYM DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH
  NA ROK SZKOLNY 202
  2/2023

  Informujemy, że dnia 24 maja zostały wywieszone na drzwiach wejściowych przedszkoli / oddziałów przedszkolnych listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do powyższych placówek. Informacja o przyjęciu kandydata jest dostępna również w programie Nabór do przedszkola, po zalogowaniu się w witrynie kandydata (pozycja Aktualności w bocznym menu).

 • Apel do Rodziców!!!

  Drodzy Rodzice, czujemy się w obowiązku ostrzec Państwa przed ostatnio dość popularną grą Huggy Wuggy. Dzieci z łatwością mogą obejrzeć ją w Internecie, zaś materiały z tą postacią są m.in. na YouTube. Maskotka to niebieski potworek z ostrymi zębami, który śpiewa niepokojące piosenki o przytulaniu i zabijaniu, wzbudza i nasila agresję. Treści związane z Huggy Wuggy z pewnością nie są odpowiednie dla dzieci. Wiążą się one z przemocą, zabijaniem i horrorem.

  Zwracamy się do Państwa z prośbą – kontrolujmy dzieci w sieci. Każdy z Państwa, może wykorzystać do kontroli w sieci aplikację Kontrola Rodzicielska. Informacja jest po to, żeby uświadomić tych z Państwa, którzy nie mieli pojęcia z czym jest związana jest ta niepozorna maskotka, której popularność rośnie w zatrważającym tempie. Czujemy się zobowiązani do czuwania nad bezpieczeństwem i zdrowiem psychicznym Państwa pociech. Dbajmy wspólnie o dobro naszych dzieci.

  Z poważaniem

  Dyrektor Przedszkola

  Gminnego im. Krasnala Hałabały

   

   

 • UWAGA RODZICE

  LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH

  W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM UZUPEŁNIAJĄCYM DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

  NA ROK SZKOLNY 2022/2023

  Informujemy, że w dniu dzisiejszym zostały wywieszone na drzwiach wejściowych przedszkoli / oddziałów przedszkolnych listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do powyższych placówek. Informacja o kwalifikacji kandydata jest dostępna również w programie Nabór do przedszkola, po zalogowaniu się w witrynie kandydata (pozycja Aktualności w bocznym menu).

  Zakwalifikowanie dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego nie jest tożsame z jego przyjęciem. Rodzice, których dziecko zostało zakwalifikowane do przedszkola / oddziału przedszkolnego zobowiązani są do potwierdzenia woli przyjęcia do placówki w terminie od 13.05.2022 r. od godziny 12:05 do 20.05.2022 r. do godz. 15:00.

  Niepotwierdzenie woli w podanym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu / oddziale przedszkolnym.

  Potwierdzenie woli można przesłać elektronicznie lub złożyć osobiście w sekretariacie przedszkola / szkoły, w której prowadzony jest oddział przedszkolny. 

  Elektroniczny sposób potwierdzenia woli w przedszkolu / oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało za­kwalifikowane:

  - Wykonanie skanu lub zdjęcia podpisanego oświadczenia, którego wzór jest opublikowany w zakładce Pliki do pobrania i przesłanie dokumentu poprzez system.

  Do­kument ten należy wydrukować, uzupełnić i podpisać, a następnie zeskanować lub zrobić zdjęcie i wgrać do systemu Nabór VULCAN.

  Dodatkowe informacje znajdują się w pozycji Pomoc w bocznym menu ( Podręcznik dla kandydata).

 • GŁOSOWANIE!

  Mamy kolejny dzień przybliżający do rozstrzygnięcia konkursu trwającego do niedzieli 08.05.2022r

  Wspólnie mamy szansę wpłynąć na wynik konkursu pod linkiem
   https://kiddymoon.pl/pl/info/konkurs-120.html

  Przedszkole im. Krasnala Hałabały z dumą reprezentuje Wszystkich Mieszkańców Gminy Grodzisk Wielkopolski troszcząc się o dobro dzieci.

  Niech nie zabraknie Państwa w tej trosce i w tym wydarzeniu.

  Wystarczy kliknąć w link   https://kiddymoon.pl/pl/info/konkurs-120.html 

  Wybrać:

  województwo: Wielkopolska,

  miejscowość: Grodzisk Wielkopolski 

  i oddawać głos codziennie do 08 maja 2022r na Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Grodzisku.

  Jeśli każdy z Nas ponownie poprosi o to samo inną osobę zwiększymy szansę na wygraną, która będzie dobrem wspólnym.

  Warto zaglądać do listy rankingowej i wytrwać z Nami do końca.

  Z poważaniem

  Dyrektor Przedszkola

    Alicja Andrys

 • REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

  Szanowni Państwo,

  informujemy, że rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 odbywać się będzie w formie elektronicznej za pomocą programu Nabór do przedszkola w dniach od 25 kwietnia 2022 r. do 29 kwietnia 2022 r. w godzinach od 8.00 do 15.00 pod adresem: http://grodziskwielkopolski.przedszkola.vnabor.pl

  Prosimy o uważne zapoznanie się z poniżej zamieszczonymi informacjami dotyczącymi terminów, zasad i kryteriów obowiązujących w postępowaniu uzupełniającym oraz z zakładką Pomoc / Podręcznik dla kandydata i w załączonym linku do filmu instruktażowego, który również pozwoli na zapoznanie się z programem i ułatwi wypełnienie wniosku https://www.youtube.com/watch?v=4VvWy0E4dYU

  • Dokonując zgłoszenia dziecka należy wskazać maksymalnie 3 placówki w preferowanej przez siebie kolejności (pozycja nr 1 oznacza najwyższy priorytet, a pozycja nr 3 najniższy).

  • Podając miejsce zamieszkania należy wpisać pełną nazwę miejscowości tj. Grodzisk Wielkopolski (nie stosować skrótów tj. Grodzisk Wlkp.).

  • Po wypełnieniu wniosku należy go wydrukować wraz z załącznikami, podpisać (wymagane podpisy obojga rodziców, opiekunów prawnych) i dostarczyć wraz załącznikami do przedszkola pierwszego wyboru do 29 kwietnia 2022 r. do godz. 15:00 (załączniki znajdować się będą w programie Nabór do przedszkoli / Pliki do pobrania).

   


 • Drodzy Rodzice!

  Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by Państwa dzieci czuły się dobrze w przedszkolu. Dbamy nie tylko o ich bezpieczeństwo, ale także o zdrowie i harmonijny rozwój. Uświadamiamy dzieci, jak ważne dla zdrowia jest ruch i aktywność. W trosce o Państwa pociechy postanowiliśmy wziąć udział w konkursie, w którym wygrać można piankowy plac zabaw z piłeczkami , pozwalający aktywnie wypełnić dzień każdego dziecka w przedszkolu. Szanse na wygraną mamy jednak tylko przy Państwa wsparciu. Akcja trwa od 19.04 do 08.05. Każda osoba może oddać maksymalnie jeden głos dziennie na jedną, wybraną przez siebie placówkę. Bardzo prosimy o wsparcie, o systematyczne oddawanie głosów na nasze przedszkole oraz o zachęcenie do głosowania swoich bliskich czy współpracowników. Liczy się każdy głos! Serdecznie dziękujemy!

  Link do głosowania: https://kiddymoon.pl/pl/info/konkurs-120.html

  Wystarczy wybrać:

  Województwo: Wielkopolskie

  Miasto: Grodzisk Wielkopolski